VERIFORCE®

Kim jesteśmy

Bezpieczne spawanie z VERIFORCE®

Marka VERIFORCE® oferuje sprzęt łatwy w obsłudze i bezpieczny dla użytkownika, przeznaczony dla profesjonalistów do prac spawalniczych w większych warsztatach i halach produkcyjnych, jak i dla amatorów do użytku domowego.

Materiały spawalnicze – oferta

Spawarki VERIFORCE® MIG/MAG, TIG i MMA oraz przecinarki plazmowe VERIFORCE® to sprzęt wyposażony w innowacyjne technologie, zwiększający komfort pracy i umożliwiający uzyskanie dobrej jakości spoiny.

Urządzenia spawalnicze VERIFORCE® do użytku domowego mają niewielkie rozmiary, tak aby łatwo było je przewieźć w samochodzie lub przenieść. Bardziej zaawansowane spawarki VERIFORCE® wyposażone są w czytelny wyświetlacz oraz funkcje wspomagające duże prace spawalnicze. Dodatkowo w ofercie marki VERIFORCE® znajdują się materiały spawalnicze (elektrody, druty) oraz akcesoria (palniki, uchwyty, przyłbice).

Sprzęt spawalniczy – usługi

Prowadzimy autoryzo­wany serwis gwarancyjny i pogwa­rancyjny spawarek firm ESAB, Kemppi, Lincoln Electric, Bester, Ozas oraz produktów marki własnej Veriforce®, jak również wypożyczamy sprzęt spawalniczy znanych i renomowanych producentów. Przeprowadzamy przeglądy i walidacje urządzeń spawalniczych zgodnie z normami EN 50504:2008 i EN IEC 60974-14:2018 oraz wykonujemy regeneracje uchwytów spawalniczych. Nasi technicy posiadają uprawnienia SEP pomiarowe i dozorowe. Zapewniamy doradztwo i wsparcie techniczne.

Dowiedz się więcej Pobierz katalog

Air Products i Oddział Spawalnictwo

Właścicielem marki VERIFORCE® jest firma Air Products Sp. z o.o., działająca prawie 30 lat na rynku polskim. Częścią Air Products jest Oddział Spawalnictwo, który specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu przemysłu w urządzenia spawalnicze, materiały spawalnicze (elektrody, druty) i akcesoria spawalnicze (palniki, uchwyty) marki VERIFORCE®.

Oddział Spawalnictwo wywodzi się z firmy Roboprojekt, która w roku 2002 stała się własnością Grupy BOC. Następnie w wyniku fuzji BOC Gazy i Air Products w roku 2007, Roboprojekt wszedł w skład potężnego koncernu Air Products and Chemicals Inc., by w 2015 roku przekształcić się w Air Products Sp. z o.o. Oddział Spawalnictwo. Zmiana ta otworzyła kolejną drogę rozwoju, dając możliwość korzystania z doświadczeń i wiedzy lidera w dziedzinie produkcji i zastosowań gazów technicznych, w tym spawalniczych.

Pobierz bezpłatny poradnik spawacza

Znajdziesz w nim:

Pobierz poradnik